Chiński masaż meridianowy

MAŁGORZATA ŁADECKA

O Nas

Małgorzata ŁadeckaMałgorzata Ładecka – zdobyła swoje  kwalifikacje po ukończeniu licznych kursów z zakresu medycyny i dietetyki chińskiej, masażu TUI NA (ukończony kurs podstawowy oraz 5 stopni specjalistycznych) oraz Masażu meridianowo-akupunkturowego AMM prowadzonych w Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie. Uzyskała dyplom Terapeuty AMM wydany przez TAO – niemiecką Organizację Kształcenia Terapeutów.

Obecnie doskonali swoją wiedzę studiując akupunkturę i medycynę chińską w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.

Jest doświadczoną instruktorką QIGONG i Tai Chi. Od ponad 20 lat praktykuje Luohan Qigong nauczany przez wielkiego mistrza Chen Yong Fa. Jest instruktorem  Luohan Qigong w Centrum Sztuk Walki Choy Lee Fut & Luohan Qigong w Krakowie. Jest uczennicą mistrza Howard Choy. Jest certyfikowanym instruktorem Organ Cleansing Qigong (Qigong Oczyszczający Narządy z systemu Radiant Lotus Qigong nauczanego przez mistrzynię Daisy Lee. Od wielu lat praktykuje również Tai Chi Chen nauczane przez mistrza Chen Xiao Wang.

 

MASAŻ WSCHODNI * TERAPIA AMM * MASAŻ TUI NA • MASAŻ RELAKSACYJNY • MASAŻ BAŃKIĄ CHIŃSKĄ • TAO BRZUCHA • MOKSA * ĆWICZENIA TERAPEUTYCZNE QIGONG